O NAS

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą rodzinną z 20 letnim doświadczeniem

Pracujemy w branży transportowej od kwietnia 1999r. Dysponujemy nowymi, wydajnymi i regularnie serwisowanymi środkami transportu marki Mercedes Benz. W skład naszej floty wchodzą wywrotki cztero-osiowe z napędami 8x8 i 8x6, tynozsypowe oraz hydroburty, a także ciągniki siodłowe, spełniające stale rosnące wymagania branży i niezawodne w codziennej eksploatacji.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski

Posiadamy znaczące doświadczenie jako podwykonawca w pracach transportowych przy budowie krajowych autostrad A1, A2, A4 oraz dróg ekspresowych S3, S8 i obwodnic. Realizujemy również mniejsze kontrakty, istotne dla społeczności lokalnych, w tym przewożenie ładunków przy budowie dróg gminnych, powiatowych, parkingów, nasypów drogowych. Potencjał naszej firmy umożliwia nam realizację wielu projektów równocześnie.

Stawiamy na zaufanie i partnerską współpracę

Nasza załoga to doświadczeni, dyspozycyjni kierowcy, którzy są związani z naszą firmą od wielu lat. Przy realizacji projektów pracujemy zgodnie z naszymi wartościami: prowadzimy biznes w sposób uczciwy i transparentny, z poszanowaniem środowiska, troszcząc się o naszych pracowników jak i potrzeby klientów. Nie akceptujemy rozwiązań na skróty, gwarantujemy wysoką jakość wykonania i terminowość.

20 LAT DOŚWIADCZENIA